Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 180 m² 1.200 Euro (Bllok) 23 Prill, 2018

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 180 m² 1.200 Euro (Bllok) 1200 Bllok

 • 180 m2
 • 0694030502
 • 23 Prill, 2018
Kliko për më shumë
Apartament 1+1 në shitje në Velipojë +4 fotografi të tjera.

Apartament 1+1 në shitje në Velipojë 48000 VELIPOJE

 • 67 m2
 • 0676666765
 • 17 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Dyqan 18 Mars, 2018

Dyqan 01 Vlore

 • Kati pare 70, kati dyte 110
 • 00306946058268
 • 18 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
shtepi private 8 Mars, 2018

shtepi private 130000 vlore

 • 120 m2
 • 0692146234
 • 8 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament +7 fotografi të tjera.

Apartament 60.000€ Vlore Lagja Pavarsia mbrapa karburantit ALPET,

 • 116 metra katror me tapi
 • +306942620502/+306945282916/692755793
 • 25 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Toke 27 Shkurt, 2018

Toke 150.000 euro Vlore

 • 6000 m2
 • 0696245075
 • 27 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Toke 21 Shkurt, 2018

Toke 11$ Floq

 • 2000m2
 • 0698488535
 • 21 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Toke 10 Shkurt, 2018

Toke 10$ Floq

 • 2000m2 800m2
 • 0698488535
 • 10 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi 3 Shkurt, 2018

Shtepi 500 m* Vlore

 • 300+ m2
 • +355692262244
 • 3 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi kampingu (Mobile house) 2 Shkurt, 2018

Shtepi kampingu (Mobile house) 5800 Vlore

 • 24 m2
 • 0699590939
 • 2 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
 apartament 24 Janar, 2018

apartament 13,000 Vlore

 • 90m2 m2
 • 0697787303
 • 24 Janar, 2018
Kliko për më shumë »
Shitet nje vile 2 kateshe Orikum Vlore me tapi 22 Janar, 2018

Shitet nje vile 2 kateshe Orikum Vlore me tapi 150.000 Orikum Vlore

 • 120 metra banes dhe 380metra toke
 • 00355696327501 / 00393202310857
 • 20 Janar, 2018
Kliko për më shumë »