Toke truall 28 Maj, 2020

Toke truall 47000 fier

 • 2690 m2
 • 0692891101
 • 28 Maj, 2020
Kliko per me shume »
Shitet truall 22 Prill, 2020

Shitet truall 1 Shkoder

 • 3000 m2
 • 0692883398
 • 22 Prill, 2020
Kliko per me shume »
Truall 21 Prill, 2020

Truall 150000 Prizren

 • 1000 m2
 • +491725271303
 • 21 Prill, 2020
Kliko per me shume »
Truall 31 Mars, 2020

Truall 80 Kashar, Autostrada Tr-Dr, Km. 7

 • 2000 m2
 • 0682931145
 • 31 Mars, 2020
Kliko per me shume »
Toke truall 25 Mars, 2020

Toke truall 10000 Bregdet divjak

 • 1000 m2
 • 0699437457
 • 25 Mars, 2020
Kliko per me shume »
truall 23 Shkurt, 2020

truall 1 ARAPAJ DURRES

 • 600metra katrore
 • +306936643183
 • 23 Shkurt, 2020
Kliko per me shume »
toke truall 22 Shkurt, 2020

toke truall 25.000 kamez (kasalle)

 • 2000 m2
 • 0686873029
 • 22 Shkurt, 2020
Kliko per me shume »
Truall 18 Shkurt, 2020

Truall 8191 Dardhe,Korce

 • 200 m2
 • +355698857189
 • 18 Shkurt, 2020
Kliko per me shume »
Tirane, shes truall 14.000 m 2.000.000 Euro (Farke) 29 Janar, 2020

Tirane, shes truall 14.000 m 2.000.000 Euro (Farke) 2000000 Tirane

 • 14000 m2
 • 0694030502
 • 29 Janar, 2020
Kliko per me shume »
Shitet toke truall ne Daias Tirane 24 Janar, 2020

Shitet toke truall ne Daias Tirane 480000 Rruga e Fshatit Dias Tirane

 • 10.000
 • 0682770111
 • 24 Janar, 2020
Kliko per me shume »
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje +3 fotografi te tjera.

Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje 35000 Lushnje

 • 600 m2
 • 0600000000
 • 13 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Shitet truall 14 Shtator, 2019

Shitet truall 43 000 € Rrashbuall,Durres

 • I dynym
 • 00355684378113
 • 14 Shtator, 2019
Kliko per me shume »