For sale Hill Rom CareAssist Hospital Beds 4 Prill, 2020

For sale Hill Rom CareAssist Hospital Beds 4000 Tirana

 • 2 m2
 • +77763556690
 • 4 Prill, 2020
Kliko per me shume »
 Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 120 m 1.500 Euro 24 Dhjetor, 2019

Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 120 m 1.500 Euro 1500 Tirane

 • 120 m2
 • 0694030502
 • 24 Dhjetor, 2019
Kliko per me shume »
SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK TIRANE 2 Nëntor, 2019

SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK TIRANE 105000 rruga bilal sina Tirane

 • 110 m2
 • 0682770111
 • 2 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Lokal 21 Dhjetor, 2018

Lokal 230000 Rr. Vaso Pasha

 • 74 m2
 • 0672053361
 • 29 Dhjetor, 2014
Kliko per me shume »
Lokal 21 Dhjetor, 2018

Lokal 1200 Rr. Shkelqim Fusha

 • 437 m2
 • 0672053361
 • 20 Maj, 2015
Kliko per me shume »
Lokal 103m2 ne Kompleksin Magnet +1 fotografi te tjera.

Lokal 103m2 ne Kompleksin Magnet 131000 Rr. Frosina Plaku (prane 21 Dhjetorit), Tirane

 • 103 m2
 • 355694328739
 • 3 Gusht, 2016
Kliko per me shume »
Lokal 22 Nëntor, 2018

Lokal 1500 Tirane

 • 224 m2
 • 0694266788
 • 22 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Shitet 1+1 ne Bllok 19 Qershor, 2018

Shitet 1+1 ne Bllok 60000 Tirane Bllok

 • 43.4 m2
 • 0672030827
 • 19 Qershor, 2018
Kliko per me shume »
SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK 19 Janar, 2018

SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK 120000 Baldushk

 • 1500 m2
 • 355699777660
 • 19 Janar, 2018
Kliko per me shume »
Shitet Ambient Biznesi: Lokal 29 Gusht, 2017

Shitet Ambient Biznesi: Lokal 135000 Tirane

 • 80 m2
 • 0694030502
 • 29 Gusht, 2017
Kliko per me shume »
Magnet.Al- Kontakt Shpk 15 Korrik, 2016

Magnet.Al- Kontakt Shpk 52734 Tirane

 • 66 m2
 • 0674188343
 • 11 Korrik, 2016
Kliko per me shume »