Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane, me sipefaqe 108 m2 3 Dhjetor, 2020

Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane, me sipefaqe 108 m2 53000 ne rrugen Myslym Keta Tirane

 • 112 m2
 • 0682770111
 • 3 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume
Apartament 3 Dhjetor, 2020

Apartament 1380 Tirane

 • 54.30 m2
 • 0698080800
 • 1 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Toke per ndertim ne shitje 2 Dhjetor, 2020

Toke per ndertim ne shitje 900000 Tirane

 • 5600 m2
 • 0692883398
 • 2 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Toke per ndertim 2 Dhjetor, 2020

Toke per ndertim 1 Tirane

 • 11000 m2
 • 0692883398
 • 2 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Shitet toke 1 Dhjetor, 2020

Shitet toke 1 Tirane

 • 10000 m2
 • 0692883398
 • 1 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
SHITET: Apartament 2+1 dhe Garazh, cmimi i prbashkt: 77000 Euro +1 fotografi te tjera.

SHITET: Apartament 2+1 dhe Garazh, cmimi i prbashkt: 77000 Euro 77000 Rruga “Dali Ndreu”, pranë Azilit të Pleqve, Tiranë, ose 200 m mbi Maternitetin “Koço Gliozheni” (Materniteti i Ri).

 • 94.11 m2
 • 0692508356
 • 25 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Shitet Apartament 3+1 28 Nëntor, 2020

Shitet Apartament 3+1 205000 Tirane

 • 136 m2
 • 0692883398
 • 28 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Dyqan 21 Nëntor, 2020

Dyqan 170 Tirane

 • 55 m2
 • 06881225578
 • 21 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Listim i ri ekskluziv 20 Nëntor, 2020

Listim i ri ekskluziv 1000000 Tirane

 • 55 m2
 • 0692883398
 • 20 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes 18 Nëntor, 2020

Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes 25 Tirane

 • 20 m2
 • 0698801181
 • 18 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Dyqan me qera ne zonen e Bllokut 15 Nëntor, 2020

Dyqan me qera ne zonen e Bllokut 55000 leke Tirane

 • 30 m2
 • 0674000015
 • 15 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Shtepi me qira ditore ne qender te Tiranes 15 Nëntor, 2020

Shtepi me qira ditore ne qender te Tiranes 34 Tirane

 • 35 m2
 • +355698801181
 • 15 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »