AMBJENT BIZNESI NE BLLOK 16 Maj, 2018

AMBJENT BIZNESI NE BLLOK 800 TIRANE

 • 120 m2
 • 0675897384
 • 16 Maj, 2018
Kliko për më shumë
apartament 15 Maj, 2018

apartament 99000 21 dhjetori Tirane

 • 145 m2
 • 0692099882
 • 15 Maj, 2018
Kliko për më shumë »
Ofron kredi të shpejtë dhe të besueshëm 15 Maj, 2018

Ofron kredi të shpejtë dhe të besueshëm 1000000 Tirana

 • Unu mundësi
 • 0033786022619
 • 15 Maj, 2018
Kliko për më shumë »
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës) 2 Maj, 2018

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 m² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës) 120000 Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

 • 100 m2
 • 0694030502
 • 2 Maj, 2018
Kliko për më shumë »
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 66 m² 46.000 (Laprake) 23 Prill, 2018

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 66 m² 46.000 (Laprake) 46000 Laprake,Tirane

 • 66 m2
 • 0694030502
 • 23 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
2+1 Te Rruga e Durresit 17 Prill, 2018

2+1 Te Rruga e Durresit 84000 Tirane Rruga e Durresit

 • 84 m2
 • 0672030826
 • 17 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
OBJEKT PËR ZYRA ADMINISTRATIVE 16 Prill, 2018

OBJEKT PËR ZYRA ADMINISTRATIVE 2,600,000 Rruga e Kavajës, Misto Mame, 3 km larg nga qendra e Tiranës, 5 minuta larg nga Autostrada

 • 2,250 m2
 • +355 69 803 4444
 • 13 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament 13 Prill, 2018

Apartament ALL 5000000 Tirane

 • 64 m2
 • 0676162414
 • 13 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi private 3 Prill, 2018

Shtepi private 130000 Titans

 • 96 m2
 • 0699202994
 • 3 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Apartment +4 fotografi të tjera.

Apartment 35000 Lekë/ Muaj Tirane

 • 67 m2
 • 0692176602
 • 28 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi 2 kate 20 Mars, 2018

Shtepi 2 kate 120.000 euro Morav Berat ne ane te rruges kryesore Ura vajgurore Berat

 • 120m2 cdo kat dhe 400m2 truall
 • 00306937191262
 • 26 Mars, 2016
Kliko për më shumë »