Apartamento 1+1 USA ambasy +10 fotografi te tjera.

Apartamento 1+1 USA ambasy 109000 tirane

 • 78 m2
 • 004915209445794
 • 26 Maj, 2019
Kliko per me shume
Okazion apartamente tek ambasada USA +10 fotografi te tjera.

Okazion apartamente tek ambasada USA 117000 TIRANE

 • 87 m2
 • 004915209445794
 • 28 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Toke per ndertim ne shitje 2 Dhjetor, 2020

Toke per ndertim ne shitje 900000 Tirane

 • 5600 m2
 • 0692883398
 • 2 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Toke per ndertim 2 Dhjetor, 2020

Toke per ndertim 1 Tirane

 • 11000 m2
 • 0692883398
 • 2 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Apartament 1 Dhjetor, 2020

Apartament 1380 Tirane

 • 101.30
 • 0698080800
 • 1 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Garzoniere me qira ditore ne qender te Tiranes 1 Dhjetor, 2020

Garzoniere me qira ditore ne qender te Tiranes 28 Tirane

 • 30 m2
 • +355698801181
 • 1 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Shitet toke 1 Dhjetor, 2020

Shitet toke 1 Tirane

 • 10000 m2
 • 0692883398
 • 1 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »
Shitet Shtepi 1 Kateshe ne rrugen Ram Sadria pas qendres 30 Nëntor, 2020

Shitet Shtepi 1 Kateshe ne rrugen Ram Sadria pas qendres "Concord " ne Tirane 107000 RRUGA 5 MAJI TIRANE

 • 110 m2
 • 0682770111
 • 30 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
SHITET: Apartament 2+1 dhe Garazh, cmimi i prbashkt: 77000 Euro +1 fotografi te tjera.

SHITET: Apartament 2+1 dhe Garazh, cmimi i prbashkt: 77000 Euro 77000 Rruga “Dali Ndreu”, pranë Azilit të Pleqve, Tiranë, ose 200 m mbi Maternitetin “Koço Gliozheni” (Materniteti i Ri).

 • 94.11 m2
 • 0692508356
 • 25 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Shitet Apartament 3+1 28 Nëntor, 2020

Shitet Apartament 3+1 205000 Tirane

 • 136 m2
 • 0692883398
 • 28 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Dyqan 21 Nëntor, 2020

Dyqan 170 Tirane

 • 55 m2
 • 06881225578
 • 21 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »
Listim i ri ekskluziv 20 Nëntor, 2020

Listim i ri ekskluziv 1000000 Tirane

 • 55 m2
 • 0692883398
 • 20 Nëntor, 2020
Kliko per me shume »