Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i +2 fotografi të tjera.

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i 317 SHKODER

 • 100 m2
 • 0676666765
 • 11 Korrik, 2018
Kliko për më shumë »
Jepet me qira kati 1 i nje Shtepie Private. 29 Qershor, 2018

Jepet me qira kati 1 i nje Shtepie Private. 120 Shkoder

 • 60 m2
 • 0692883398
 • 29 Qershor, 2018
Kliko për më shumë »
Kërkohen shtëpi me 22 Maj, 2018

Kërkohen shtëpi me qera në vlorë vlore

 • 100 m2
 • +355695278133
 • 22 Maj, 2018
Kliko për më shumë »
Jepet me qira shtepi private 1+1. 19 Prill, 2018

Jepet me qira shtepi private 1+1. 130 Shkoder

 • 70 m2
 • 0692883398
 • 19 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Vilë tri-katëshe me qira te rruga +8 fotografi të tjera.

Vilë tri-katëshe me qira te rruga "Hysej" 600 SHKODER

 • 450 m2
 • 0676666765
 • 7 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi/Vile 3 Katshe +1 fotografi të tjera.

Shtepi/Vile 3 Katshe 159.000,00 Durres, rruga Martin Camaj(rruga unazes)

 • 700m m2
 • 00393297118688
 • 17 Korrik, 2017
Kliko për më shumë »
Shtëpi me qira te Dugajët e reja +4 fotografi të tjera.

Shtëpi me qira te Dugajët e reja 123 SHKODER

 • 60 m2
 • 0676666765
 • 23 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata +5 fotografi të tjera.

Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata 190 SHKODER

 • 120 m2
 • 0676666765
 • 13 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament 1+1 me qira te ish-50 lekëshi +5 fotografi të tjera.

Apartament 1+1 me qira te ish-50 lekëshi 113 SHKODER

 • 60 m2
 • 0676666765
 • 7 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Jepet me qira objekt sip 120m2 dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar 4 Mars, 2018

Jepet me qira objekt sip 120m2 dhe 80m2 pjesa jashte e mbuluar 370 Shkoder

 • 200 m2
 • 0692883398
 • 4 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shtëpi private 2+1 me qira +9 fotografi të tjera.

Shtëpi private 2+1 me qira 227 SHKODER

 • 140 m2
 • 0676666765
 • 27 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »