Jepen me qira qira ambjente Zyrash kati 1 2 Korrik, 2020

Jepen me qira qira ambjente Zyrash kati 1 1 Shkoder

 • 1 m2
 • 0692883398
 • 2 Korrik, 2020
Kliko per me shume »
Jepet me qera apartament sp 100 m2 26 Qershor, 2020

Jepet me qera apartament sp 100 m2 400 Tirane

 • 100 m2
 • 0682801479
 • 26 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 me qira tek Posta afer Sheshit Nene Tereza 26 Qershor, 2020

Apartament 2+1 me qira tek Posta afer Sheshit Nene Tereza 250 Shkoder

 • 70 m2
 • +355676666765
 • 26 Qershor, 2020
Kliko per me shume »
Jepet me qira kati 1 i nje Shtepi private 26 Maj, 2020

Jepet me qira kati 1 i nje Shtepi private 200 Shkoder

 • 1 m2
 • 0692883398
 • 26 Maj, 2020
Kliko per me shume »
Jepet me qira Objekt Komercial 25 Shkurt, 2020

Jepet me qira Objekt Komercial 1 Shkoder

 • 70 m2
 • 0692883398
 • 25 Shkurt, 2020
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni 6 Dhjetor, 2019

Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni SHKODER Shkoder

 • 120 m2
 • 0676666765
 • 6 Dhjetor, 2019
Kliko per me shume »
Ambient biznesi me qira bar dhe lojra pr fmij 13 Nëntor, 2019

Ambient biznesi me qira bar dhe lojra pr fmij SHKODER Shkoder

 • 309 m2
 • 0676666765
 • 13 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament me qira n qendr t qytetit +4 fotografi te tjera.

Apartament me qira n qendr t qytetit 2 Shkoder

 • 60 m2
 • 0676666765
 • 6 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Ambient biznesi pr shitje pran Sahatit +4 fotografi te tjera.

Ambient biznesi pr shitje pran Sahatit 300000 Shkoder

 • 300 m2
 • 0676666765
 • 30 Gusht, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 me qira n Parruc. +4 fotografi te tjera.

Apartament 1+1 me qira n Parruc. 164 Shkoder

 • 66 m2
 • 0676666765
 • 27 Gusht, 2019
Kliko per me shume »
Vil tri-katshe me qira te shkolla Teknologjike +14 fotografi te tjera.

Vil tri-katshe me qira te shkolla Teknologjike 495 Shkoder

 • 87 m2
 • 0676666765
 • 24 Gusht, 2019
Kliko per me shume »