Apartament me qera qender Shkoder +4 fotografi te tjera.

Apartament me qera qender Shkoder 120 Shkoder

 • 60 m2
 • 0698734554
 • 1 Shtator, 2018
Kliko per me shume
Jepet me qira shtepi private 2+1 me vend parkimi ne oborr e ndodhur 150m nga Shkolla pyjore. 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira shtepi private 2+1 me vend parkimi ne oborr e ndodhur 150m nga Shkolla pyjore. 200 Shkoder

 • 75 m2
 • 0692883398
 • 21 Shtator, 2018
Kliko per me shume »
Kapanon 21 Dhjetor, 2018

Kapanon I diskutueshem Durres

 • 300m2 m2
 • 0683788746
 • 30 Shtator, 2018
Kliko per me shume »
Jepet me qira 1+1 kati 4 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qira 1+1 kati 4 80 Shkoder

 • 50 m2
 • 0692883398
 • 3 Tetor, 2018
Kliko per me shume »
Ambient me Qera 21 Dhjetor, 2018

Ambient me Qera 400 Shkoder

 • 200m2 m2
 • 0685566774
 • 13 Tetor, 2018
Kliko per me shume »
dyqan 21 Dhjetor, 2018

dyqan 25000lek rruga xhanfize keko varri bamit

 • 30m2 m2
 • 0697762101
 • 5 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Magazine 21 Dhjetor, 2018

Magazine 280000 Tirane

 • 300 m2
 • 0694266788
 • 15 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi private 1+1 e re jepet me qera ne Shkoder 21 Dhjetor, 2018

Shtepi private 1+1 e re jepet me qera ne Shkoder Cmimi i arsyeshem Shkoder

 • 55m2 m2
 • 00306996326623
 • 18 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Jepen me qira 2 ambjente ne katin e dyte njeri me pamje nga rruga dhe tjetri me pamje nga koridori 21 Dhjetor, 2018

Jepen me qira 2 ambjente ne katin e dyte njeri me pamje nga rruga dhe tjetri me pamje nga koridori 96 Shkoder

 • 15 m2
 • 0692883398
 • 23 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament me qera vjetore Durres Plazh 21 Dhjetor, 2018

Apartament me qera vjetore Durres Plazh 200 Durres

 • 105 m2
 • 00355698576608
 • 21 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 8 Dhjetor, 2018

Apartament 500 Tirane

 • 113 m2
 • 0699319570
 • 8 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Magazine 26 Nëntor, 2018

Magazine 1800 Tirane

 • 600 m2
 • 0694266788
 • 26 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »