Jepet me Qera 8 Janar, 2016

Jepet me Qera 300 Rr. Marije Kraja

  • 110 m2
  • +355 66 66 66 765
  • 8 Janar, 2016
Kliko per me shume »
Magazine dhe Servis 5 Dhjetor, 2014

Magazine dhe Servis 270.000 Superstrada Fush Kruje-Milot km 11

  • 5000 m2.
  • +355682091223
  • 5 Dhjetor, 2014
Kliko per me shume »