SHITET AMBIENT BIZNESI 8 Shkurt, 2023

SHITET AMBIENT BIZNESI 16,000,000 LEKE SHENGJIN, LEZHE

 • 138 m2
 • 0676666765
 • 8 Shkurt, 2023
Kliko per me shume »
Toke are 23 Janar, 2023

Toke are 25000 Tale Lezhe

 • 1750 m2
 • 00355 682647397
 • 23 Janar, 2023
Kliko per me shume »
OKAZION SHITET TRUALL 500M2 NE ISHULL LEZHE 20 Tetor, 2022

OKAZION SHITET TRUALL 500M2 NE ISHULL LEZHE 25000 NDODHET NE ISHULL LEZHE PRAN DETIT

 • 4000 m2
 • 00355 682647397
 • 20 Tetor, 2022
Kliko per me shume »
SHITET APARTAMENT 1+1 18 Qershor, 2022

SHITET APARTAMENT 1+1 105000 KUNE, SHENGJIN

 • 71 m2
 • 0676666765
 • 18 Qershor, 2022
Kliko per me shume »
HYRJE 1+1 PER SHITJE 13 Prill, 2022

HYRJE 1+1 PER SHITJE 47300 KUNE, SHENGJIN

 • 72 m2
 • 0676666765
 • 13 Prill, 2022
Kliko per me shume »
Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK 71 m 46.000 Euro (Rera e Hedhur) 7 Dhjetor, 2021

Lezhe, shes apartament 1+1+A+BLK 71 m 46.000 Euro (Rera e Hedhur) 46000 Lezhe, Rera e Hedhur

 • 71 m2
 • 0694030502
 • 7 Dhjetor, 2021
Kliko per me shume »
SHITET toke per cdo LLOJ AKTIVITETI dhe ndertimi 6 Korrik, 2021

SHITET toke per cdo LLOJ AKTIVITETI dhe ndertimi 30 Lezhe tale rr. Spac

 • 1750 m2
 • 00355 682647397
 • 6 Korrik, 2021
Kliko per me shume »
Shitet 12000m2 Toke 2 Qershor, 2021

Shitet 12000m2 Toke 1 Lezhe

 • 12000 m2
 • 0692546433
 • 2 Qershor, 2021
Kliko per me shume »
Shtepi 16 Prill, 2021

Shtepi 100000 Koder Marlekaj Lezhe

 • 110 m2
 • 00306979148039
 • 15 Prill, 2021
Kliko per me shume »
Shitet shtepi dykatshe + tok + magazin Rril,Lezh 23 Mars, 2021

Shitet shtepi dykatshe + tok + magazin Rril,Lezh 200 000 euro Rril�,Lezh�

 • Shtepia 350m2 toka 7.200m2.
 • 00355684355943
 • 23 Mars, 2021
Kliko per me shume »
 Shitet Urgjent per arsye Emigrimi HOTEL. 23 Shkurt, 2021

Shitet Urgjent per arsye Emigrimi HOTEL. 430000 lezhe

 • 2500 m2
 • 0692883398
 • 23 Shkurt, 2021
Kliko per me shume »
Truall per shitje ne Kune,Lezhe 12 Janar, 2021

Truall per shitje ne Kune,Lezhe 700000 Lezhe

 • 10000 m2
 • 0676666765
 • 29 Dhjetor, 2020
Kliko per me shume »