Shtepi +4 fotografi të tjera.

Shtepi 77000 Korce

 • 350 m2
 • 0676223379
 • 2 Maj, 2018
Kliko për më shumë »
Bissnes 13 Prill, 2018

Bissnes 160 Korce qendër

 • 70 m2
 • 00306909198362
 • 13 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi +6 fotografi të tjera.

Shtepi 40000 KORCE

 • 80 m2
 • 0692478746
 • 12 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Vile 2 kateshe 6 Prill, 2018

Vile 2 kateshe 120000 Korce

 • 210/m2
 • 0692929352
 • 6 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi tre kateshe +7 fotografi të tjera.

Shtepi tre kateshe 140 mije Euro i diskutushem Korce

 • 120m shtepi dhe 300m truall
 • 00355 69 5156 401
 • 28 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi private 23 Mars, 2018

Shtepi private 100000 € Ne KORCE

 • 90/m2, eshte Shtepia, ndersa Trualli eshte 200/m2
 • 6940784116
 • 23 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament i rinovuar ne shitje! +5 fotografi të tjera.

Apartament i rinovuar ne shitje! 38000 Korce

 • 68 m2
 • 0683218810
 • 11 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
dyqan 20 Shkurt, 2018

dyqan 30000 KORCE

 • 60 m2 m2
 • +306955534740
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
TOKE NDERTIMI 30 Dhjetor, 2017

TOKE NDERTIMI 60euro KORCE

 • 500m2 m2
 • 00306977851402
 • 31 Dhjetor, 2017
Kliko për më shumë »
Toke ndertimi 20 Nëntor, 2017

Toke ndertimi 70 euro Korce

 • 450 m2
 • 00306977851402
 • 20 Nëntor, 2017
Kliko për më shumë »
vile 26 Shtator, 2017

vile 220000 korce

 • 550m m2
 • 0693234431
 • 26 Shtator, 2017
Kliko për më shumë »
Jepet me qera apartament sip 90 m2 28 Gusht, 2017

Jepet me qera apartament sip 90 m2 160 Tek dollari

 • 90 m2
 • 0682052992 0675374190
 • 28 Gusht, 2017
Kliko për më shumë »