Vile 19 Janar, 2019

Vile 110.000 Kamez

 • 389 m2
 • 0676324092
 • 2 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Shitet Njesi Tregtare ne Rezidencen MAGNET 21 Dhjetor, 2018

Shitet Njesi Tregtare ne Rezidencen MAGNET 1500 Euro/ m2 21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku , ish Klubi i Partizanit

 • 100 m2
 • 0694785781
 • 27 Korrik, 2016
Kliko per me shume »
apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1) 21 Dhjetor, 2018

apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1) 370 euro/m2 "Bulevardi Blu", kAMEZ, TIRANA

 • 68 - 80 m2
 • 0684014878
 • 3 Dhjetor, 2014
Kliko per me shume »
Magazina me qera 21 Dhjetor, 2018

Magazina me qera 3.5 Tirane

 • 4800 m2
 • +355662054139
 • 7 Prill, 2015
Kliko per me shume »
Truall 21 Dhjetor, 2018

Truall 4500000 leke total Paskuqan, Tirane

 • 700 m2
 • 0686493809
 • 2 Prill, 2017
Kliko per me shume »
Jepet me qera apartament sip 80 m2 21 Dhjetor, 2018

Jepet me qera apartament sip 80 m2 100 Rr. Kole Kamzi

 • 80 m2
 • 0682052992 0675374190
 • 11 Maj, 2017
Kliko per me shume »
vile private rruga pekini 21 Dhjetor, 2018

vile private rruga pekini 140 000 kamez

 • 200 m2
 • 3396125434
 • 17 Korrik, 2017
Kliko per me shume »
Toke 21 Dhjetor, 2018

Toke i diskutushem kamez

 • 360 m2
 • 0692236819
 • 10 Shtator, 2017
Kliko per me shume »
Truall 21 Dhjetor, 2018

Truall 22.000 Kamez

 • 1000 m2
 • +355686066611
 • 15 Janar, 2018
Kliko per me shume »
toke 21 Dhjetor, 2018

toke 50000 laknas

 • 1000 m2
 • +355695499514
 • 25 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi 21 Dhjetor, 2018

Shtepi ? Kamez

 • 200 m2 toke 500m2
 • 00447933364956
 • 29 Maj, 2018
Kliko per me shume »