Apartament 1+1 ne shitje +7 fotografi te tjera.

Apartament 1+1 ne shitje 39250 Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder

 • 78 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 17 Shtator, 2016
Kliko per me shume »
 Banesa ne shitje ne Fush Kosov 78m2 21 Dhjetor, 2018

Banesa ne shitje ne Fush Kosov 78m2 30000,00 Fush� Kosov�

 • 78 m2
 • 049823144
 • 19 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
VAJ PALME - ORIZ - SHEQER Te< RAFINUAR Te< MIRATUAR DHE Te< CILe<SISe< SHUMe< Te< MIRe< Ne< TREGUN NDe<RKOMBe<TAR 21 Dhjetor, 2018

VAJ PALME - ORIZ - SHEQER Te< RAFINUAR Te< MIRATUAR DHE Te< CILe 1 TIRANA

 • 12 m2
 • +16478463492
 • 21 Korrik, 2017
Kliko per me shume »
Kossovo 21 Dhjetor, 2018

Kossovo 10 Kossovo

 • Marie Guezenec
 • +33 756936597
 • 6 Nëntor, 2018
Kliko per me shume »
Sherbime 26 Maj, 2018

Sherbime 3.80 F.kosove

 • 2 m2
 • +37744958501
 • 26 Maj, 2018
Kliko per me shume »
Duqan 20 Korrik, 2017

Duqan 1300 Fushe kosove

 • 47.5 m2
 • 0037745573378
 • 20 Korrik, 2017
Kliko per me shume »
shtepi 6 Mars, 2017

shtepi 100.000 euro kucove postobllok

 • 100m2 +100m2+40m2+1000m2 toke
 • 00306944880073--0694863814
 • 6 Mars, 2017
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 ne shitje +5 fotografi te tjera.

Apartament 1+1 ne shitje 34000 Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder

 • 68 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 21 Shtator, 2016
Kliko per me shume »
Banes ne Shitje 9 Mars, 2016

Banes ne Shitje 420 Fushe Kosove

 • 112 m2
 • 044 199 309 / 049 705 464
 • 9 Mars, 2016
Kliko per me shume »
5 Banesa ne shitje ne Fushe Kosove 7 Dhjetor, 2014

5 Banesa ne shitje ne Fushe Kosove 400E m2 Fushe Kosove

 • 63 m2
 • 044 199 309 / 049 705 464
 • 7 Dhjetor, 2014
Kliko per me shume »