apartamente +1 fotografi te tjera.

apartamente 110000euro Elbasan

 • 150m+40verande dhe ballkon
 • 00355676378294
 • 23 Qershor, 2018
Kliko per me shume
Apartament +8 fotografi te tjera.

Apartament 34.000 Elbasan

 • 75m² m2
 • 00306976981836
 • 2 Prill, 2018
Kliko per me shume »
Apartament 8 Prill, 2018

Apartament 20000 Elbasan

 • 55 m2
 • 0686884164
 • 11 Mars, 2018
Kliko per me shume »
Shitet Super Objekti Per Biznese bashk Me Rezervuarin E Peshkut Prej 2 Hektare Super Cmim okazion +9 fotografi te tjera.

Shitet Super Objekti Per Biznese bashk Me Rezervuarin E Peshkut Prej 2 Hektare Super Cmim okazion 210000 Elbasan (Fshati Kuqan)

 • 20 000
 • +355 68 46 30 725
 • 7 Prill, 2018
Kliko per me shume »
 Tirane, shes truall 830 m2 140.000 Euro (Porcelan) 20 Shkurt, 2018

Tirane, shes truall 830 m2 140.000 Euro (Porcelan) 140000 porcelan

 • 830 m2
 • 0694030502
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
frigorifer banak 17 Shkurt, 2018

frigorifer banak 1200 elbasan

 • 2 metra i gjet 80 i gjere
 • 0693606777
 • 17 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi 4 Shkurt, 2018

Shtepi 80000 Elbasan

 • 123 m²
 • +39 3480137564
 • 4 Shkurt, 2018
Kliko per me shume »
Shtepi private 6 Gusht, 2017

Shtepi private 80.000€ Elbasan

 • 600m/katror
 • 0695583035
 • 6 Gusht, 2017
Kliko per me shume »
Shitet toke trualli 13 Mars, 2017

Shitet toke trualli 20.000 € Elbasan

 • 700m2 m2
 • 00306993315294
 • 13 Mars, 2017
Kliko per me shume »
shtepi private +5 fotografi te tjera.

shtepi private 120.000 elbasan

 • 153 m2
 • 069000000
 • 3 Mars, 2017
Kliko per me shume »
Shtepi +6 fotografi te tjera.

Shtepi 45.000.000 (te vjetra) i padiskutueshem Elbasan

 • 85m2 m2
 • 0694107661
 • 24 Shkurt, 2017
Kliko per me shume »