Vile 2 Katshe 17 Korrik, 2018

Vile 2 Katshe Diskutueshem Elbasan

 • 1111111
 • +355 68 587 9545
 • 17 Korrik, 2018
Kliko për më shumë »
apartamente +1 fotografi të tjera.

apartamente 110000euro Elbasan

 • 150m+40verande dhe ballkon
 • 00355676378294
 • 23 Qershor, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament +8 fotografi të tjera.

Apartament 34.000 Elbasan

 • 75m² m2
 • 00306976981836
 • 2 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament 8 Prill, 2018

Apartament 20000 Elbasan

 • 55 m2
 • 0686884164
 • 11 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shitet Super Objekti Per Biznese bashk Me Rezervuarin E Peshkut Prej 2 Hektare Super Cmim okazion +9 fotografi të tjera.

Shitet Super Objekti Per Biznese bashk Me Rezervuarin E Peshkut Prej 2 Hektare Super Cmim okazion 210000 Elbasan (Fshati Kuqan)

 • 20 000
 • +355 68 46 30 725
 • 7 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
 Tirane, shes truall 830 m² 140.000 Euro (Porcelan) 20 Shkurt, 2018

Tirane, shes truall 830 m² 140.000 Euro (Porcelan) 140000 porcelan

 • 830 m2
 • 0694030502
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament ne elbasan 20 Shkurt, 2018

Apartament ne elbasan 33000 Elbasan

 • 70 m2
 • 00393281998021
 • 20 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
frigorifer banak 17 Shkurt, 2018

frigorifer banak 1200 elbasan

 • 2 metra i gjet 80 i gjere
 • 0693606777
 • 17 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi 4 Shkurt, 2018

Shtepi 80000 Elbasan

 • 123 m²
 • +39 3480137564
 • 4 Shkurt, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament per Shitje: 27 Janar, 2018

Apartament per Shitje: 234000 rruga e elbasanit

 • 98 m2
 • 0694030502
 • 25 Janar, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament 15 Tetor, 2017

Apartament 22000 Elbasan

 • 55 m2
 • 069 568 4235
 • 15 Tetor, 2017
Kliko për më shumë »
Shtepi private 6 Gusht, 2017

Shtepi private 80.000€ Elbasan

 • 600m/katror
 • 0695583035
 • 6 Gusht, 2017
Kliko për më shumë »