Shiten 50 Apartamente te Shkembi Kavajes Ndertim i ri Super cilesi,standarte europiane punime cilesore 600 €uro m2 pamje nga deti,500 € jo direkte . +3 fotografi të tjera.

Shiten 50 Apartamente te Shkembi Kavajes Ndertim i ri Super cilesi,standarte europiane punime cilesore 600 €uro m2 pamje nga deti,500 € jo direkte . 33 000 Durres Shkembi Kavajes

 • 53 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 16 Korrik, 2018
Kliko për më shumë »
Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 € (Okazion) +5 fotografi të tjera.

Apartament ne shitje, Okazion Ideal per Pushim,Perfshihet ne cmim arredim mobilim modern ,garazhdi si dhe disponohet dokumentacion i rregull, Cmimi 26700 € (Okazion) 26700 Durres Plazh

 • 39 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 27 Prill, 2018
Kliko për më shumë »
Shtepi private me qira po jo per familje per biznes 28 Qershor, 2018

Shtepi private me qira po jo per familje per biznes Ne vartesi te tregut Durres

 • 110.meter katror
 • 00393201929923
 • 28 Qershor, 2018
Kliko për më shumë »
Super Apartamenti sistem ngrohje qendrore cilesi pallat i ri punime cilesore,Ku do Soditni pamjen Piktoreske nga Veranda +7 fotografi të tjera.

Super Apartamenti sistem ngrohje qendrore cilesi pallat i ri punime cilesore,Ku do Soditni pamjen Piktoreske nga Veranda 38500 Durres,Stacioni Trenit Ngjit me Lulishten

 • 71 m2
 • +355 68 46 30 725
 • 17 Mars, 2018
Kliko për më shumë »
Shitet furgon frigo Iveco 26 Shkurt, 2017

Shitet furgon frigo Iveco 12000 Në Durrës

 • 2800 cc
 • 0695663557
 • 26 Shkurt, 2017
Kliko për më shumë »