APARTAMENT 22 Nëntor, 2019

APARTAMENT 25854 GOLEM, DURRES

 • 58 m2
 • +355682084735
 • 22 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 21 Nëntor, 2019

Apartament 2+1 36000 Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 21 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 3 dhoma 20 EUR Dita pak metra larg detit +1 fotografi te tjera.

Apartament 3 dhoma 20 EUR Dita pak metra larg detit 20 Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 10 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 16 Tetor, 2019

Apartament 1+1 52000 Durres

 • 58 m2
 • +355686511111
 • 16 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, vetem 490EUR m2, shume afer detit dhe me hipotek te rregullt +1 fotografi te tjera.

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, vetem 490EUR m2, shume afer detit dhe me hipotek te rregullt 39000 Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 14 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR HAMALLAJ DURRES 3 Tetor, 2019

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR HAMALLAJ DURRES 75000 Kompleksi Turistik Vala Mar Hamallaj Durres

 • 85 m2 m2
 • 0682770111
 • 3 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Apartamente 29 Shtator, 2019

Apartamente 120 Durres, rruga Stefaniaka

 • 65 m2
 • +39 3407126599
 • 29 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 22 Gusht, 2019

Apartament 89000 Durres

 • 118 m2
 • 0672036366
 • 22 Gusht, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 14 Korrik, 2019

Apartament 51000 Durres Plazh Iliria

 • 97 m2
 • 3472932283
 • 14 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 pr shitje n Durrs 17 Maj, 2019

Apartament 1+1 pr shitje n Durrs 42000 Durres

 • 63.6 m2
 • 0676666765
 • 17 Maj, 2019
Kliko per me shume »
Apartament per Shitje: 30 Prill, 2019

Apartament per Shitje: 26000 Durres

 • 87 m2
 • 0694030502
 • 30 Prill, 2019
Kliko per me shume »
apartament 15 Prill, 2019

apartament Durr�s Durres

 • 100 m2
 • 0696181261
 • 15 Prill, 2019
Kliko per me shume »