Shtpi private 13 Nëntor, 2019

Shtpi private 50.000 Rrreshbull Durres

 • 110 metra katrore
 • 00306977040658
 • 13 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Shtpi private 13 Nëntor, 2019

Shtpi private 50.000 Durres

 • 110 metra katrore
 • 00306977040658
 • 13 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 Nga 42 shitet per 36 mije EUR. Vetem 50 m nga deti, i mobiluar dhe Dokumentacion hipotekor te rregullt 5 Nëntor, 2019

Apartament 2+1 Nga 42 shitet per 36 mije EUR. Vetem 50 m nga deti, i mobiluar dhe Dokumentacion hipotekor te rregullt 36000 Plazh Iliria Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 5 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Shitet Chrysler Sebring 2007 Tel. 0697952380 5 Nëntor, 2019

Shitet Chrysler Sebring 2007 Tel. 0697952380 3400 Durres

 • Km 149000
 • 0692932825
 • 25 Prill, 2019
Kliko per me shume »
Lokal 250 m2 i Kompletuar per club ose Night Club jepet me qera mujore 4 Nëntor, 2019

Lokal 250 m2 i Kompletuar per club ose Night Club jepet me qera mujore 1200 Durres

 • 255 m2
 • 0692932825
 • 4 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 3 dhoma 20 EUR Dita pak metra larg detit +1 fotografi te tjera.

Apartament 3 dhoma 20 EUR Dita pak metra larg detit 20 Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 10 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 1+1 16 Tetor, 2019

Apartament 1+1 52000 Durres

 • 58 m2
 • +355686511111
 • 16 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Financiranje pomoc 15 Tetor, 2019

Financiranje pomoc 10 Durr�s

 • 10 m2
 • 0652526566
 • 15 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, vetem 490EUR m2, shume afer detit dhe me hipotek te rregullt +1 fotografi te tjera.

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, vetem 490EUR m2, shume afer detit dhe me hipotek te rregullt 39000 Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 14 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR HAMALLAJ DURRES 3 Tetor, 2019

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMLEKSIN TURISTIK VALA MAR HAMALLAJ DURRES 75000 Kompleksi Turistik Vala Mar Hamallaj Durres

 • 85 m2 m2
 • 0682770111
 • 3 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Apartamente 29 Shtator, 2019

Apartamente 120 Durres, rruga Stefaniaka

 • 65 m2
 • +39 3407126599
 • 29 Shtator, 2019
Kliko per me shume »
Shitet truall 14 Shtator, 2019

Shitet truall 43 000 € Rrashbuall,Durres

 • I dynym
 • 00355684378113
 • 14 Shtator, 2019
Kliko per me shume »