Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH-ja 9 Tetor, 2019

Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH-ja 79800 Bulevardi Zhan d'Ark tek ATSH-ja Tirane

 • 68 m2
 • 0682770111
 • 9 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
 Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 155 m 1.500 Euro (Blloku) 3 Tetor, 2019

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 155 m 1.500 Euro (Blloku) 1500 Blloku

 • 155 m2
 • 0694030502
 • 3 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
VALVES IN KOLKATA 27 Gusht, 2019

VALVES IN KOLKATA 12 KOLKATA

 • KOLKATA
 • 9836724822
 • 27 Gusht, 2019
Kliko per me shume »
Dyqan me qira prane shkolles 13 Korrik, 2019

Dyqan me qira prane shkolles "Pashko Vasa" 735 rruga Kardinal Mikel Koliqi

 • 150 m2
 • +355676666765
 • 13 Korrik, 2019
Kliko per me shume »
Banese dhe truall ne Panda 29 Qershor, 2019

Banese dhe truall ne Panda 120000 Korce

 • 830 m2
 • +355 682792829
 • 26 Shkurt, 2019
Kliko per me shume »
Ambient biznesi me qira prane shkolles 10 Maj, 2019

Ambient biznesi me qira prane shkolles "Pashko Vasa" 650 rruga Kardinal Mikel Koliqi

 • 160 m2
 • 0676666765
 • 10 Maj, 2019
Kliko per me shume »
Apple iPhone XS 64GB = EUR400 ,iPhone XS Max 64GB = EUR430,iPhone X 64GB = EUR300,iPhone 8 64GB = EUR250, Apple iPhone XR 64GB = EUR350 , Whatsapp Chat : +27837724253 18 Mars, 2019

Apple iPhone XS 64GB = EUR400 ,iPhone XS Max 64GB = EUR430,iPhone X 64GB = EUR300,iPhone 8 64GB = EUR250, Apple iPhone XR 64GB = EUR350 , Whatsapp Chat : +27837724253 300 Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64GB = 430 EUR

 • UK
 • +27837724253
 • 18 Mars, 2019
Kliko per me shume »
Apple iPhone XS Max,XS,X,8,WhatsApp +447841621748 Samsung Huawei Xiaomi 15 Shkurt, 2019

Apple iPhone XS Max,XS,X,8,WhatsApp +447841621748 Samsung Huawei Xiaomi 630 Tirane

Kliko per me shume »
Kontakt Shpk- Dyqan : Rezidenca Libeskind-Magnet +1 fotografi te tjera.

Kontakt Shpk- Dyqan : Rezidenca Libeskind-Magnet 1500 euro/m2 Rruga Frosina Plaku ne afersi te 21 Dhjetorit/ Tirane/Albania

 • 72 m2
 • 0674188343
 • 19 Prill, 2016
Kliko per me shume »
Kontakt Shpk- Dyqan : Rezidenca Libeskind-Magnet. 21 Dhjetor, 2018

Kontakt Shpk- Dyqan : Rezidenca Libeskind-Magnet. 71111 Tirane

 • 89 m2
 • +355674188343
 • 11 Korrik, 2016
Kliko per me shume »
Njesi sherbimi -Rezidenca Magnet-Volans 1016 21 Dhjetor, 2018

Njesi sherbimi -Rezidenca Magnet-Volans 1016 1500 Euro/m2 Tirane

 • 68 m2
 • 0699884604
 • 2 Korrik, 2016
Kliko per me shume »