Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 33000 Durres, Plazh, Rruga Rrota Kuqe

 • 65 m2
 • 0683824605
 • 4 Maj, 2015
Kliko per me shume
Shitet apartament 1+1 ne plazin Iliria, 100 m nga deti 21 Dhjetor, 2018

Shitet apartament 1+1 ne plazin Iliria, 100 m nga deti 30000 Plazhi Iliria-Durres

 • 67 m2
 • 0698228624
 • 3 Qershor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 400 euro m2 durres

 • 90 m2
 • 0696504343
 • 9 Nëntor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 21 Dhjetor, 2018

Apartament 38000 Shkoder

 • 60 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 9 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
Apartament 3+1 21 Dhjetor, 2018

Apartament 3+1 43000 Drejtoria Arsimore Shkoder

 • 83 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 14 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
apartament 21 Dhjetor, 2018

apartament 95000..euro sarande

 • 85..dhe..75
 • 0674285207
 • 17 Dhjetor, 2015
Kliko per me shume »
jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes +6 fotografi te tjera.

jap me qira apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen e Kavajes prane Ministris se Punes 400 Tirane qender, rruga e Kavajes prane Ministris se Punes

 • 125 m2
 • 0682099377
 • 23 Nëntor, 2016
Kliko per me shume »
Jepet me Qera 21 Dhjetor, 2018

Jepet me Qera 300 Shkoder

 • 90 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 4 Janar, 2016
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Apartament 1+1 21 Dhjetor, 2018

Apartament 1+1 40500 Shkoder

 • 90 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 28 Janar, 2016
Kliko per me shume »
Apartament 3+1 21 Dhjetor, 2018

Apartament 3+1 350 Shkoder

 • 124 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 11 Janar, 2016
Kliko per me shume »
Jepet me Qera 21 Dhjetor, 2018

Jepet me Qera 750 Shkoder

 • 300 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 23 Shkurt, 2016
Kliko per me shume »
Jepet me Qera 21 Dhjetor, 2018

Jepet me Qera 380 Shkoder

 • 98 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 15 Janar, 2016
Kliko per me shume »