Apartamento 1+1 USA ambasy +9 fotografi te tjera.

Apartamento 1+1 USA ambasy 109000 tirane

 • 78 m2
 • 004915209445794
 • 26 Maj, 2019
Kliko per me shume »
Okazion apartamente tek ambasada USA +10 fotografi te tjera.

Okazion apartamente tek ambasada USA 117000 TIRANE

 • 87 m2
 • 004915209445794
 • 28 Dhjetor, 2018
Kliko per me shume »
Apartament +14 fotografi te tjera.

Apartament 90.000 Vlore

 • 151,3 m2
 • +355682280798
 • 14 Korrik, 2016
Kliko per me shume »
Apartament +7 fotografi te tjera.

Apartament Shkoder

 • 119 metra katror
 • 0674937100
 • 23 Tetor, 2017
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 n shitje tek Ura Dervishbeg 16 Nëntor, 2019

Apartament 2+1 n shitje tek Ura Dervishbeg SHKODER Shkoder

 • 94 m2
 • 0676666765
 • 16 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Shitet apartament sp 126 m2 13 Nëntor, 2019

Shitet apartament sp 126 m2 132000 Afer Tregut Elektrik ,Tirane

 • 126 m2
 • 0682801479
 • 13 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 12 Nëntor, 2019

Apartament 49000 Fier

 • 75 m2
 • 0684828847
 • 12 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Tirane, shes apartament 3+1 12 Nëntor, 2019

Tirane, shes apartament 3+1 248000 Kopshti Zoologjik

 • 218 m2
 • 0694030502
 • 12 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »

Shitet Albania   Kosova

Me Qera
Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Karl Gega, Tirane 7 Nëntor, 2019

Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Karl Gega, Tirane 47000 Rruga Karl Gega Tirane Blv.Zog I

 • 66 m2
 • 0682770111
 • 7 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
OKAZION: Apartament me qira 6 Nëntor, 2019

OKAZION: Apartament me qira 550 Tek Rruga e Kavajes

 • 75 m2
 • 0698080800
 • 28 Tetor, 2019
Kliko per me shume »
Apartament 2+1 Nga 42 shitet per 36 mije EUR. Vetem 50 m nga deti, i mobiluar dhe Dokumentacion hipotekor te rregullt 5 Nëntor, 2019

Apartament 2+1 Nga 42 shitet per 36 mije EUR. Vetem 50 m nga deti, i mobiluar dhe Dokumentacion hipotekor te rregullt 36000 Plazh Iliria Durres

 • 80 m2
 • 0692932825
 • 5 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »
Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 103 m 82.000 Euro (Vollga) 5 Nëntor, 2019

Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 103 m 82.000 Euro (Vollga) 82000 Vollga

 • 103 m2
 • 0694030502
 • 5 Nëntor, 2019
Kliko per me shume »