Apartament 110500 Tirane

Shitet apartament 2+1 85 m2 te blloku vasil Shanto , Rruga Sulejman Delvina. Apartamenti eshte me dy dhoma gjumi, kuzhin-dhome ndenje dhe nje banjo. Apartamenti eshte I mobiluar, ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, kati i 6. Cmimi 1300euro\m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0694266788 , e-mail; [email protected] . TOWN ESTATE

Ndryshuar ne 24 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Qershor, 2019