Ambient biznesi për shitje në Pedonale 100000 rruga Kole Idromeno

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka një hapësire të bollshme për ushtrimin e biznesit, ka dy magazina dhe një banjo.

Është i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire. Vetrata e xhamit që është në të dy anët e dyqanit bën të mundur që të vështrohet direkt nga shkallët. Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur.

Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.

Ndryshuar ne 21 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Qershor, 2019