Apartament 1+1 për shitje, Velipojë 47500 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 63 m² dhe ndodhet në katin e III të banimit.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti .

Apartamenti është në proçes ndërtimi dhe parashikohet të përfundojë vitin tjetër.

Për ata që kërkojnë një shtëpi pushimi, ky apartament është zgjedhja e duhur.

Ndryshuar ne 21 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Qershor, 2019