Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni. 250 Bexhisteni

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 t� ndodhur pran� Bexhistenit.

Apartamenti ka sip�rfaqe 120 m� dhe ndodhet ne katin e III banim.

P�rb�het nga: - salloni + kuzhina

- dhom� ngr�nje

- dhom� matrimoniale

- dhom�/depo, e cila mund t� b�het dhom� gjumi

- dy banjo

Cil�sit� e apartamentit: - �sht� apartament i ri

- i shtruar i gjithi n� pllak�

- ka dritare duralumini t� pajisura me grila

- ka sistem kondicionimi n� t� gjith� apartamentin

- t� gjitha paisjet elektrosht�piake jan� t� reja

- banjot jan� t� kompletuara me t� gjitha hidrosanitaret e nevojshme dhe jan� t� pajisura me dushe

- ofron pamje t� liqenit

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 20 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Qershor, 2019