Apartament 2+1 për shitje në Rus 32800 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– ballkoni

Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë

– salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner

– njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 20 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Qershor, 2019