Dyqan për shitje në G’juhadol 90000 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m².

✔Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar me pllakë

– ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

– ka kondicioner

– ka në përbërje një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

ÇMIMI: 90’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 19 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Qershor, 2019