Apartament 1+1 me qira në Rus 200 Rus

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus

. Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë.

Përbëhet nga: – salloni

– një dhomë gjumi

– një banjo

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– banjo të kompletuar

– dritare duralumini të pajisur me grila

– ballkon në sallon .

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 19 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Qershor, 2019