apartament 420 Durres

Apartamente pushimesh ne plazh.
Ndertime cilesore,sistem sigurie zjarri, kamera, me ashnesor, termo izolim, dopio xham, Dritare Persiane.Tualet me wc.
Vendodhja ne zonen me qete dhe te sigurt.
Parkimi i disponueshem. Zone turistike. Bregu i detit eshte 150m prane per te prekur reren dhe detin. Megjesi eshte me tingujt e dallgeve dhe pamjen e shijoni nga apartamenti juaj.
Per me teper ju ftojme te na kontaktoni.
Cmimet duke filluar me 420euro/m
Siperfaqet jane nga 50m/55m/59m/60m/95m/100m.
Hapesira te hipotekuara dhe shiten pa hapesirat e perbashkteta.
OKAZION

Ndryshuar ne 18 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Qershor, 2019