Apartament per Shitje: 75500 Vlore

Ky apartament ofrohet ne shitje tek Residenca Oslo . Kjo residence eshte e vendosur ne nje nga spotet me te mira ne gjirin e Vlores. Kompleksi Oslo eshte i organizuar ne menyre perfekte dhe ka nje cilesi te larte ndertimi. Siperfaqe totale eshte 84 m2 dhe ndodhet ne katin 2 banimit. Perbehet nga salloni, 1 dhome, 1 banjo dhe ballkon. Cmimi: 75.500 Euro.

Ndryshuar ne 18 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Qershor, 2019