Tokë/arë në shitje në Bardhaj 53300 Bardhaj

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit.

Toka zotëron dokumentacion të rregullt dhe është ideale për ullishte dhe vreshta.

Ndryshuar ne 17 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Qershor, 2019