Shtëpi private 1+1 me qira, lagjja “3 Heronjtë” 150 lagjja 3 Heronjte

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”.

Shtëpia përbëhet nga: salloni, një dhoma gjumi dhe një banjo e kompletuar.

Është e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.

Është e shtruar e gjitha me pllakë.

Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

Ndryshuar ne 17 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Qershor, 2019