Dyqan në shitje në Rus 40000 rruga Martin Camaj

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus.

Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m².

✔Cilësitë e dyqanit:

- Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet e nevojshme.

- Ka dalje në rrugën kryesore të Rusit.

- Është i shtruar në pllakë cilësore.

- Dyqani përfshin gjithashtu edhe një banjo të pajisur me hidrosanitaret e nevojshme.

- Është i pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

- Ndodhet në një zone tregtare me biznese nga më të ndryshmet.

Ndryshuar ne 15 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Qershor, 2019