Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium 350 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium.

Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami,

– është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga

– ka kondicioner për të gjithë ambientin,

– ka një banjo.

Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Ndryshuar ne 15 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Qershor, 2019