Objekt për shitje në Velipojë 160000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr

Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë

- dritare duralumini

- dyer duralumini

- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura

- janë të pajisura me kondicionerë.

Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg smogut të qytetit.

Oborri është i bollshëm dhe i rrethuar, gjithashtu ofron vend parkimi.

*Objekti eshte e pajisur me dokumentacion të rregullt*

Ndryshuar ne 15 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Qershor, 2019