Apartament 1+1 për shitje në Durrës 42000 Pista Kosova

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës.

Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Përbëhet nga: – salloni

– një dhomë gjumi

– një banjo

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– dritaret janë duralumi dhe të pajisura me grila

– pallati ka ashensor

– banjoja është e kompletuar me hidrosanitaret e duhura

– ofron pamje nga deti

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar, pozicioni tij i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 14 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Qershor, 2019