Apartament per Shitje: 88000 Tirane

Apartamenti �shte i investuar ne detaje dhe i dizenjuar me Arkitekt. Ka nje organizim shume te mire : sallon t� bollsh�m, ambjent gatimi i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket me cilesor, 1 dhome gjumi matrimoniale me arredim modern, tualet i bollsh�m me hidrosantiare cilesore Brunes dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga Myslym Shyri. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor Gjerman, Tv Smart, kondicioner n� �do ambjent, ndricim Led, dritare dopio xham te markes gjermane Veka. Siperfaqe 68 m2. Cmimi: 88.000 Euro. Disponon dok.te rregullt hipotekor!

Ndryshuar ne 13 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Qershor, 2019