Apartament per Shitje: 107000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues, orientimi jug-perendim, dhe vendodhja e tij ne nje nga arteriet. kryesore te kryeqytetit e bene te kete te gjitha facilitetet afer. Apartamenti eshte restauruar se fundmi me arkitekt dhe ka nje organizim perfekt. Perbehet nga salloni, 2 dhoma, banjo dhe ballkon. Siperfaqe 100 m2. Cmim: 107.000 Euro.

Ndryshuar ne 13 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Qershor, 2019