Apartament per Shitje: 75000 Tirane

Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 koridor shperndares, 1 sallon i bollshem, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e trete, me orientim nga lindja. Nd�rtesa �sht� dizenjuar me 2 kate parkim n�ntok�, 1 kat p�r zhvillimin e nj�sive tregtare dhe 7 kate p�r apartamentet e banimit, me fasad� t� ventiluar,vetrata cilesore qe siguron izolim termik dhe akustik. Muret jane me tulla termike,instalimet cilesore hidraulike dhe elektrike, dyert prej materialit te drurit tamburat, ashensoret cilesore. Siperfaqe 85 m2. Cmimi: 75.000 Euro.

Ndryshuar ne 13 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Qershor, 2019