Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”. 350 lagjia 3 Heronjte

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².

Shtëpia ndodhet në katin e parë.

✅Shtëpia përbëhet nga:

– Dy dhoma gjumi

– Sallon + Kuzhinë

– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret

✔Cilësitë e shtëpisë:

– Është e mobiluar.

– Ka sistem sigurie me kamera.

– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje

– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.

– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

Ndryshuar ne 13 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Qershor, 2019