Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç 1250 rruga Hysen Lacej

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej.

Dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe ka nje siperfaqe totale prej 148m².

* Cilesi te ketij dyqani jane: – Ka dy hyrje te ndara.

– Tarabat jane elektrike (komandim me pult).

– Ka ne perberje dy banjo.

– Dysheme e shtruar ne pllake cilesore.

* CMIMI: 1250 €/m²

————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

Ndryshuar ne 12 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Qershor, 2019