Dyqan për shitje në Sarreq 52500 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore.

Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore.

Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëve.

Ndryshuar ne 12 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Qershor, 2019