Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 2000 rruga Qemal Dracini

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”.

Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti.

Përbët nga: – zyra

– banjo

– banak për bar.

Ambienti është i shtruar i gjithi me pllaka, ka dritare duralumini dhe një vetratë të madhe xhami që ofron mundësi reklamimi sa më të mirë për klientët.

Gjithashtu zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, pasi ka levizje te larte.

Ndryshuar ne 12 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Qershor, 2019