Shtëpi private në shitje në rrugën “Kokej” 37000 rruga Kokej

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”.

Shtëpia ofron: – një sallon + kuzhinë,

– një dhomë gjumi,

– një banjo.

Cilësitë e shtëpisë: – është e shtruar me pllakë

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– kondicioner në sallon

– është restaururar kohët e fundit

Pozicionohet në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e duhur të pronësisë.

Ndryshuar ne 11 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Qershor, 2019