Apartament 112950 Tirane

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit tek Rezidenca Alba. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 118.9 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!+355697520678

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Qershor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019