Apartament 300 Tirane

Shitet apartament 1+1 n� zon�n e 21 Dhjetorit buz� rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe 68.1 m2 dhe ndodeht ne katin e 1 banim te nje pallati t� ri ndertuar vitin e fundit. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjneti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.. Detaje t� tjera: sistem chiller , punime cilesore, kubatur� e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 11 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Qershor, 2019