Apartament 1+1 për shitje në Velipojë 59000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: – kuzhina,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– ka kondicioner në kuzhinë,

– ka dritare duralumini,

– banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar dhe gjithashtu ofron mundësinë e blerjes së një garazhdi 40 m².

Ndryshuar ne 10 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Qershor, 2019