Apartament 400 Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike. Apartamenti ndodhet n� katin e 11 banimit t� nj� kompleksi me nd�rtim shum� cil�sor, ka sip�rfaqe t� bollshme 160 m2 dhe organizim shum� t� mir� t� ambjentit t� brendsh�m. Apartamenti ka shp�rndarje fantastike t� dhomave t� cilat lidhen me nj�ri-tjetrin p�rmes koridorit. Salloni ambjenti i gatimit I kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 Ballkone. Apartamenti ka orientim te mire dhe jepet me qera I mobiluar. P�r m� shum� informacion na kontaktoni!

Ndryshuar ne 10 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Qershor, 2019