Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni 57200 Bexhisteni

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”.

Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m².

Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz.

Shitet i mobiluar ose jo. (ka mobilie të reja dhe të papërdorura).

Apartamenti është i shtruar me parket, ka dritare duralumini dopio-xham, banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura, ka dy kondicionerë.

Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe malit të Taraboshit.

Ndryshuar ne 7 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Qershor, 2019